Tõnni mesila e-poe müügitingimused

Veebipoe www.tonnimesila.ee (edaspidi Müüja) omanik on Tõrva Tõnni OÜ (reg nr 12653807), aadressiga Jõeääre, Kavastu, Luunja vald 62204, Tartu maakond. Postiaadress Kesakanni 18, Tartu 51011,

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad ja tooteinfo on märgitud toodete juures. Hinnale võib lisanduda tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Tellimuse vormistamine

 Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks palume täita nõutud andmeväljad, sisestades ka oma isikuandmed. Kinnitame, et hoiame Teie isikuandmete turvalisust. Lisaks tuleb valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Kauba eest tasumine toimub arve alusel. Arve saadetakse ostja meiliaadressile pärast tellimuse esitamist, hiljemalt järgmiseks tööpäevaks.

Maksmise kinnituseks palume võimalusel saata maksekorralduse koopia aadressile: torva.tonni.oy@eesti.ee.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoele.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel, antakse teada uue kauba saabumise aeg, pakutakse asendustoodet või tagastatakse ostjale raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kaubale ise järgi tulles või kui kaup tuuakse kohale Müüja poolt, saab kauba eest tasuda ka kohapeal sularahas.
Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul sihtpunkti 2-5 tööpäeva jooksul pärast ostja poolt arve tasumist. 

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Vastavalt võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 ei ole võimalik tagastada tooteid, mis on: ostja poolt rikutud või kahjustatud (sh kahjustatud või avatud toote originaalpakend); tooteid, mis on kiiresti riknevad või mille kasutamistähtaeg on möödunud pärast ostja kätte jõudmist.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, ning saata see e-posti aadressile: kadri.hermits@gmail.com  hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul. Kauba võib tagastada kas isiklikult või saata tagastatav kaup eelnevalt müüjaga kokkulepitud pakiautomaati.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Müüja ei vastuta ostjale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood ei saanud mõjutada või ette näha.

Müüja vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel.

Müüja ei vastuta ostja süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise tulemusel. Pretensioonis peab olema märgitud toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.

Müüja ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Müüjalt ostetud kaubal on puudused, mille eest Müüja vastutab, asendatakse puudustega kaup. Kui kaupa ei ole võimalik asendada, tagastab Müüja ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult 14 päeva jooksul.

 Isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile kadri.hermits@gmail.com või helistada telefonil +372 5167796

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.