Meie mesilased
Nemad on kõige tähtsamad ja kõige töökamad ja nemad vastutavad, et mesi oleks korjatud puhtast loodusest. Kokku on meil umbes 30 mesilasperet asudes peamiselt metsa raiesmikel või metsa läheduses. Praegu asuvad meie mesitarud Tartumaal Kavastus ja Nigulas.

Kaivo
On lõpetanud tänase Eesti Maaülikooli loomakasvatuse ning Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli mesinduse eriala. Lisaks praktiseerinud ka Taanis mesindustalus, mistõttu on kõik erialased tööd tema teha. Tema vastutab, et mesilased oleks hästi hooldatud ja terved.

Kadri
Linnatüdruk, kes käis alguses  mesilastest suure kaarega mööda, täna julgeb juba tarru sissegi piiluda. Parema meelega otsib tegevusi, kus mesilasi siiski nägemisulatuses pole. Kadri liidab ja lahutab rahanumbreid,  vaatab, et mesi oleks kvaliteetne ja hoolitseb ka selle eest, et kõik tellimused jõuaks õigete inimesteni. 

Kadi 
Temal on fotoaparaadi taga head silma püüdmaks pildile toredaid hetki.
Aitab alati ja kui vaja ja suudab igast tööst spordivõistluse tekitada ehk kes suudab kiiremini teha. Kui aga tunneb, et hakkab kaotama, siis neiuliku kavalusega tekitab sinna juurde kiirelt mingi uue sportliku elemendi, sest tema tugevus on just seal.


Siim
Tõeline nokitseja ja meisterdaja. Asendamatu abistaja, kui on vaja raamiliiste kokku panna. Tema on ka see, kes märkab looduses detaile ning oskab head mett hinnata. Seepärast on talle kõige meeldivamaks tööks degusteerimine ja seda tööd teeb alati suure pühendumisega. Valmis töötama ka töövälisel ajal.

Hudson
Meie meeskonna noorim liige - ametilt stressikoer. Temal on karjatamine veres. Oli valmis ka mesilasi karjatama ... kuni esimese nõelamiseni. Peale seda on pühendunud meie motiveerimisele.